O firmie

 

logo szare

Nasza firma realizuje najlepsze polskie tradycje, jesteśmy zakładem rodzinnym, prowadzonym od lat przez braci - Mariana i Janusza Zabrockich. Siedziba firmy znajduje się w Okoninach Nadjeziornych - w samym sercu Borów Tucholskich, które od wieków uważane są za jeden z największych i najpiękniejszych obszarów leśnych w Polsce. Drewno z tych lasów zaliczane jest przez znawców do najlepszych gatunków w Europie. Jego wysoka jakość, trwałość i zalety ekologiczne spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Nasze zalety?

  • ergonomia - nasze produkty projektujemy tak, aby były wygodne, użyteczne i funkcjonalne
  • tradycyjna estetyka i nowoczesność - sięgamy do klasycznych, polskich wzorów i współczesnych trendów, by zaspokoić gusta jak największej ilości potencjalnych odbiorców
  • ekologia - wszystkie wykorzystywane przez nas środki konserwujące i zabezpieczające drewno (lakiery, kleje) zgodne są z normami europejskimi- posiadamy certyfikaty FSC oraz atesty.
  • prosta i elegancka linia naszej stolarki sprzyja jej łatwemu użytkowaniu i utrzymaniu estetycznego wyglądu przez wiele lat

 

Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły i wykorzystujemy surowce oraz materiały najwyższej jakości , tak aby nasze meble były wyjątkowe.

 

Co nas wyróżnia?

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co umożliwia nam powtarzalność produktu. Utrzymujemy stałą kontrolę podczas produkcji mebli, a wszystkie procesy takie jak suszenie, klejenie, cięcie, wiercenie i malowanie natryskowe wykonujemy w naszej fabryce. Bogate i zróżnicowane wzornictwo a także szeroka gama dostępnych kolorów powodują, że nasze produkty prezentują się doskonale zarówno w wiejskiej posiadłości, jak i małym, przytulnym M3. Jesteśmy otwarci na potrzeby i gusta naszych klientów.

Współpracujemy z odbiorcami o dobrej marce oraz niejednokrotnie nasze meble są prezentowane na targach międzynarodowych.

Jakość oraz estetykę wykonania naszych mebli od lat doceniają międzynarodowe firmamy z Danii, Niemiec, Norwegii i Szwecji. Jako elastyczna fabryka dopasowujemy nasze oferty do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie realizować niestandardowe projekty.

Na terenie fabryki posiadamy showroom- salon firmowy, w którym prezentujemy meble naszej linii produkcyjnej.


Sposób na sukces?

Nasza praca była wielokrotnie nagradzana: zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii rodzinnej III edycji Ogólnopolskiego konkursu Sposób na sukces. Znajomość wyrobów naszej firmy w całym kraju, a także ich eksport, m. in. do Wielkiej Brytanii, mogą być kolejnymi dowodami naszej solidności i popularności naszych produktów. 

I co najważniejsze - jesteśmy firmą przyjazną klientowi i w pełni dbającą o jego potrzeby – posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników w branży stolarskiej i handlowców z dużym doświadczeniem.

 

Kim jesteśmy?

 

Janusz Zabrocki

 

Współwłaściciel Fabryki 

 

Marian Zabrocki

 

Współwłaściciel Fabryki 

Maria Czerwińska

T: (52) 33 40 369 wew 22
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główna księgowa 

Janusz Lewandowski

T: (52) 33 40 369 wew 34
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik produkcji

Bożena Zabrocka

T: (52) 33 40 369 wew 31
E:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Manager eksportu

Sylwia Zabrocka

T: (52) 33 40 369 wew 22
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds. kadr i księgowości

Barbara Łobocka

T: (52) 33 40 369 wew 21

T: 607-505-151
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds. handlu i markietingu

Kamila Zabrocka

T: (52) 33 40 369 wew 35
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Specjalista ds. zaopatrzenia

logo

Tworzenie mebli to nasza pasja, filozofia!

Każdy, najdrobniejszy element wykonujemy ze szczególną precyzją.

loc Okoniny Nadjeziorne 14 | 89-530 Śliwice
call 52 334 03 69 | 607 505 151
mail zabroccy@zabroccy.pl

 

Nasze meble wykonujemy z najlepszego litego drewna, z czego jesteśmy szczególnie dumni!

 

 

Budujemy silną i stabilną markę.
Nieustannie, od 20 lat rozwijamy fabrykę.

 

fb

tw

yt

Copyright © 2018 Zabroccy All Rights Reserved. | Projekt: Remedia